اسکان فرهنگیان نوروز ۱۳۹۷

با فرا رسیدن ایام سال جدید و سفرهای نوروزی بسیاری به دنبال مکان های تفریحی و زیبا برای گذراندن تعطیلات هستند و همه ی استان های مختلف رنگ و بوی دیگری می گیرد.

در این ایام مدارس همراه معلمان میشوند و پذیرای فرهنگیان در سفرهای نوروزی سال ۹۷ خواهند بود ، البته علاوه بر مدارس در برخی استان ها زائرسراها و مراکز آموزشی هم جزو مراکز اسکان فرهنگیان نوروز ۹۷  هستند. ثبت‌نام اینترنتی ۲۵ درصد از فضای اسکان موقت فرهنگیان در نوروز ۹۷ از روز پنجم اسفندماه از طریق سامانه www.eskan.medu.ir آغاز میشود  و تا بیست و دوم اسفند ۹۷ این مهلت برقرار است.

شیوه‌نامه اسکان موقت نوروز ۹۷ به ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها با نگاه روان‌سازی و تفویض اختیار ارسال شده است و براین اساس آماده‌سازی نمازخانه‌ها برای برگزاری نماز جماعت در مدارس اسکان، پیش‌بینی استفاده از امکانات سالن‌های ورزشی، استخرها و درمانگاه‌ها برای آسایش مهمانان، پوشش بیمه‌ای کامل مسافران اسکان داده شده، عوامل اجرایی و فضاها، تاکید بر توجه جدی به موضوع تکریم و احترام به مسافران و اهدای بسته‌های فرهنگی در پایگاه‌ها بخشی از اقدامات طراحی شده است.بیشتر ارگان ها سفرهای سالیانه دارند با بهترین شرایط و مکان ها ولی در خصوص معلمان نسبت به سایر ارگان ها اینطور نیست کارمندان سایر ادارات هتل های خاص دارند که در طول سال از آنها استفاده میشود اما فرهنگیان در مدارس و زائر سراها باید ساکن شوند.

میانگین هزینه‌ای که بابت یک شب اقامت ، در مناطق اسکان نوروزی برای فرهنگیان در سال ۹۶ ، ۲۰ هزار تومان بوده است. که شامل بیمه حوادث و مسئولیت مدنی برای عوامل اجرایی و مهمانان به شکل متمرکز در نظرگرفته شده است و سعی در نوسازی تجهیزات و امکانات مناسب برای فرهنگیان در سال ۹۷ قرار داده شود.

در صورت اخبار جدید در خصوص اسکان فرهنگیان در سال ۹۷ در سایت قرار خواهد گرفت.و فعلا سایت www.eskan.medu.ir در دسترس نمی باشد تا فرارسیدن زمان ثبت نام که از سوی آموزش و پرورش اعلام خواهد شد.

بازدید : 12122 نفر      تاریخ ارسال : ۱۳۹۶/۱۰/۱۵      نویسنده : unnamed      موضوع : دسته‌بندی نشده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات شما با کمترین هزینه در این قسمت

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت نوروز 97 محفوظ می باشد.