ساعت تحویل سال 97

.

ساعت تحویل سال ۱۳۹۷

.

.

عید نوروز در واقع یک عید باستانی و بسیار قدیمی است که برای ایرانیان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این عید مردم ایران و چند کشور پارسی زبان دیگر جشن می گیرند و برای این جشن از روزها قبل آماده می شوند. خانه تکانی و خرید عید از حدود یک ماه قبل آغاز شده . سفره هفت سین یکی دیگر از رسوم این عید است که تقریبا در تمامی خانه ها شاهد سفره هفت سین خواهیم بود. جشن های دیگری نیز در کنار جشن عید نوروز در بین ایرانیان مرسوم است که از جمله آن چهارشنبه سوری که قبل از عید نوروز برگزار می شود و سیزده به در که در آخرین روز این عید واقع شده .

از همه اینها که بگذریم لحظه سال تحویل یکی از مهمترین لحظه ها برای هر ایرانی است که در آن لحظه سال نو آغاز شده و تمام افراد سعی میکنند با گفتن ذکر خداوند، فرستادن صلوات و یا خواندن آیاتی از قرآن سال خودشون رو با توکل به قدرت بی نهایت خداوند آغاز کنند تا سال پر خیر و برکتی داشته باشند. داشتن وضو و خواندن دو رکعت نماز شکر نیز به برکت این لحظات می افزاید. در ساعت تحویل سال افراد سعی میکنند که با خانواده خودشون باشند و تمام افراد دور سفره هفت سین نشسته باشند . بعد از لحظه تحویل سال نیز با روبوسی و خوردن شیرینی افراد خانواده کام خودشون رو شیرین میکنند و به همدیگه سال جدید رو تبریک میگن و خدا رو شکر میکنن.

لحظه دقیق تحویل سال ۱۳۹۷ در ایران عزیز روز چهارشنبه یکم فروردین ماه سال ۱۳۹۷ مصادف  با بیست و یکم مارس سال ۲۰۱۸ است در ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه بعد از ظهر می باشد .

برای شما سالی پر خیر و برکت در کنار خانواده تان آرزومندیم و امیدواریم از هر نظر پیشرفت قابل توجهی در این سال داشته باشید.

بازدید : 468 نفر      تاریخ ارسال : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳      نویسنده : NerdiS      موضوع : دسته‌بندی نشده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات شما با کمترین هزینه در این قسمت

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت نوروز 97 محفوظ می باشد.